Vandaag
15-04-2024 - 21-04-2024
Ma 15-04-2024
Di 16-04-2024
Wo 17-04-2024
Do 18-04-2024
Vr 19-04-2024
Za 20-04-2024
Zo 21-04-2024
10:00 - 11:00
Kettlebell
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 7 t/m 11 jaar
17:30 - 18:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Booty & abs
18:30 - 19:30
Kickboksen jeugd
19:30 - 20:30
MMA
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek
19:30 - 20:30
FP30
20:30 - 21:30
Zaktraining
20:30 - 21:30
Calisthenics
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zaktraining
10:00 - 11:00
StayFit 55+
16:00 - 17:00
FP30 kids
17:30 - 18:30
Zak- en parcourstraining
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Basis techniek zonder sparren
19:00 - 20:00
Bootcamp
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Boksen
20:30 - 21:30
Zaktraining
06:30 - 07:30
FP30 early bird
10:00 - 11:00
Zaktraining
10:00 - 11:00
Kettlebell
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 7 t/m 11 jaar
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Kickboksen jeugd
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek
20:30 - 21:30
Zaktraining
20:30 - 21:30
Calisthenics
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zaktraining
10:00 - 11:00
StayFit 55+
17:30 - 18:30
Jeugd zonder sparren
18:30 - 19:30
Zak- en parcourstraining
18:30 - 19:30
Kickboksen techniek
19:30 - 20:30
MMA
19:30 - 20:30
Boksen
19:30 - 20:30
FP30
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zak- en parcourstraining met techniek
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 4 t/m 11 jaar
18:30 - 19:30
Boks zaktraining
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek zonder sparren
09:00 - 10:00
Bootcamp
09:00 - 10:00
Kickboksen techniek
09:15 - 09:45
Stoeikampioenen
10:00 - 11:00
Judo 4-6 jaar
10:00 - 11:00
Zaktraining
10:00 - 11:00
FP30
10:00 - 11:00
Beginners bootcamp
11:00 - 12:00
Judo 7 t/m 9 jaar
12:00 - 13:00
Judo 8+ gevorderden
09:00 - 10:30
Bootcamp XXL
10:00 - 11:00
Ochtendmis
Ma 15-04-2024
10:00 - 11:00
Kettlebell
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 7 t/m 11 jaar
17:30 - 18:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Booty & abs
18:30 - 19:30
Kickboksen jeugd
19:30 - 20:30
MMA
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek
19:30 - 20:30
FP30
20:30 - 21:30
Zaktraining
20:30 - 21:30
Calisthenics
Di 16-04-2024
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zaktraining
10:00 - 11:00
StayFit 55+
16:00 - 17:00
FP30 kids
17:30 - 18:30
Zak- en parcourstraining
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Basis techniek zonder sparren
19:00 - 20:00
Bootcamp
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Boksen
20:30 - 21:30
Zaktraining
Wo 17-04-2024
06:30 - 07:30
FP30 early bird
10:00 - 11:00
Zaktraining
10:00 - 11:00
Kettlebell
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 7 t/m 11 jaar
18:30 - 19:30
Zaktraining
18:30 - 19:30
Kickboksen jeugd
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek
20:30 - 21:30
Zaktraining
20:30 - 21:30
Calisthenics
Do 18-04-2024
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zaktraining
10:00 - 11:00
StayFit 55+
17:30 - 18:30
Jeugd zonder sparren
18:30 - 19:30
Zak- en parcourstraining
18:30 - 19:30
Kickboksen techniek
19:30 - 20:30
MMA
19:30 - 20:30
Boksen
19:30 - 20:30
FP30
Vr 19-04-2024
06:30 - 07:30
FP30 early bird
09:30 - 10:30
Zak- en parcourstraining met techniek
16:30 - 17:30
Kickboksen kids 4 t/m 11 jaar
18:30 - 19:30
Boks zaktraining
19:30 - 20:30
Braziliaans Jiu Jitsu
19:30 - 20:30
Kickboksen techniek zonder sparren
Za 20-04-2024
09:00 - 10:00
Bootcamp
09:00 - 10:00
Kickboksen techniek
09:15 - 09:45
Stoeikampioenen
10:00 - 11:00
Judo 4-6 jaar
10:00 - 11:00
Zaktraining
10:00 - 11:00
FP30
10:00 - 11:00
Beginners bootcamp
11:00 - 12:00
Judo 7 t/m 9 jaar
12:00 - 13:00
Judo 8+ gevorderden
Zo 21-04-2024
09:00 - 10:30
Bootcamp XXL
10:00 - 11:00
Ochtendmis
Datum
Tijd
-
Docent
Locatie
Aantal plekken gereserveerd
Maximaal aantal plekken